ÖZZENGİN DERİ ÖZZENGİN DERİ

İstanbul Deri Fuarı 2014

İstanbul Deri Fuarı 2014

Özzengin Deri: 13. Hall Stand No: 1343

Bizden Haberler

9. İstanbul Deri Fuarı, 18 - 20 Kasım 2014’te, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul'da düzenleniyor. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da en önemli alıcıları katılımcı firmalar ile buluşturacak olan bu büyük organizasyon, yurtiçi ve yurtdışı sektör profesyonelleri tarafından ilgi ile bekleniyor.

9. İstanbul Deri Fuarı, Türk deri sanayisinin markalaşma çabalarına destek olmak, modern üretim ve pazarlama anlayışını sektörün tüm paydaşlarına yaymak anlayışı ile hareket eden TÜRDEV ile sektör temsilcilerinin kolektif birliği için çalışmalar yapan TDKD’nın aktif destekleri ile gerçekleşecek. Deri sektörünün en önemli etkinliklerinin başında yer alan İstanbul Deri Fuarı, Tüyap İstanbul’da ziyaretçileri ile buluşacak.

Sadece iş dünyasının değil moda sektörünün de ilgi ile beklediği bu önemli buluşmada katılımcıları oldukça yoğun bir program bekliyor. 2015 - 2016 trendlerinin sergileneceği bu büyük organizasyonda yer alacak defileler, sergiler, panel ve söyleşiler geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da deri sektörü ve modasının gündemini belirleyecek.

Go to top of page