ÖZZENGİN DERİ ÖZZENGİN DERİ

Özzengin Deri

Özzengin Deri

Şirketimiz her çeşit deri üzerine uzmanlaşmış olup kalite çizgisini her zaman en üst seviyede tutmayı amaçlamıştır.

Profesyonellik...

Profesyonellik...

Fabrikamızda üretilen ürünler Büyükbaş Hayvan Derisi mamülleri olup; ayakkabı ve saraciye imalatı amacıyla kullanılmaktadır, ayrıca kemer ve çanta yapımında kullanılan deri çeşitlerini de ürünlerimiz arasında görebilirsiniz.

Son teknoloji...

Son teknoloji...

Üretim kapasitesini ve kalitesini her zaman üst seviyede tutmayı amaçlayan firmamız makina parkını günün en son teknoloji ürünleri ile güncel tutmakta ve modernizasyon çalışmalarına her zaman önem vermektedir.

Kapasite

Üretim kapasitesini ve kalitesini her zaman üst seviyede tutmayı amaçlayan firmamız makina parkını günün en son teknoloji ürünleri ile güncel tutmakta ve modernizasyon çalışmalarına her zaman önem vermektedir. Yaklaşık 6500 m2'lik bir alanda bulunan, 2500 m2 kapalı alan içindeki tesislerimizde, bugünkü teknolojik imkanlarımız doğrultusunda, yaklaşık olarak 1.500 ton yıllık ham deri işleme kapasitesine sahibiz. Üretim miktarlarımız; kapasitemiz doğrultusunda, yıl içerisindeki tatil günlerine ve gelen sipariş taleplerine göre değişiklik göstermektedir.

Siparişlerin teslim süreleri, şirketimizle yapılacak karşılıklı görüşmeler ve müşterimizin istekleri sonucunda belirlenmektedir ve mücbir sebepler söz konusu olmadığı sürece sipariş teslim sürelerine riayet edilmektedir.

Yıllık üretim miktarlarımız, dönem içerisinde üretilen deri çeşidine göre değişiklik gösterebilir. Aynı cins ve renkteki deri üretiminde yıllık tam kapasite hedefleri kolaylıkla yakalanmaktadır.

Üretimdeki her aşamada kaliteye önem veren firmamızda, üretim aşamasında yer alan kalifiye bir ekip, uzman idarecilerimizle birlikte görev yapmaktadır. 

Go to top of page